MENU

Poslední akce jarní sezony - KP Phy 80m-klasika a Sprint

Trénink 23.6. odpadá, protože většina pravidelných účastníků avizovala, že nemohou přijít. Takže poslední akci jarní sezony – závodem se stal odložený KP Prahy na 80m klasice a ve Sprintu. Oba pěkné závod dělali s velkým úsilím Pavel Kolský a Matěj Šafář. Termín byl zvolen trochu nešťastně, protože hlavně děti měly různé předprázdninové akce, ale zúčastnilo se nakonec 24 běžců, což je úspěch (ale málo vzhledem k vynaložené námaze pořadatelů). To nejvíc postihlo Elišku R., ale poprala se úspěšně s přesunem do starší kategorie a na 80-ce v úmorném vedru vyhrála v pěkném čase a na Sprintu ji ani ne o minutu předběhl jen starší brácha Fanda. Pro bratry Vítka a Vojtu H. to byla poslední rozcvička před Mistrovstvím světa žáků a dorostu na začátku července v Maďarsku, Za Česko tam bude 16-členná výprava a v ní 3 Foxklubáci: kromě Vítka a Vojty ještě Zuzka N. V nominačním žebříčku se dobře umístili i Eliška R., která je ale o 2 roky mladší, než soupeřky a Lukáš K., který ještě nemá dost zkušeností a tak si tito 2 musí ještě 1–2 roky počkat, ale nadaní jistě jsou.

Takže od 1. do 5.7. sledujme https://wyac2026.mrasz.org/ , kre bychom měli najít výsledky, videa a ostatní zajímavosti z MS. A po Mistrovství Evropy v Rumunsku dospělých, juniorů a veteránů bude naše klubové soustředění od soboty 22.8. do pátku 28.8.2026 v Doksech, kde budeme s kamarády z ELB, ETE a BKA. Bližší info najdete v záložce „soustředění“  No a v září začíná podzimní sezona tréninků a závodů. Tonda

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2026 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno