MENU

Poslední jarní trénink - formou závodu OP P12 2m KT

2m-KT je závod, který nám chybí „do sbírky“. Sraz, start i cíl budou na v Krčském lese na známém místě „Posezení u Gizely“, viz odkaz. Stánek je douhodobě zavřený, ale je u něj ohniště, které využijeme (doufám). Protože jde o poslední trénink jarní sezony, bude spojen s opékáním všeho, co si k tomu přinesete: uzeniny, maso, sýry, ovoce – podle libosti. A samozřejmě k tomu patří povídání s přáteli, předvedení novým zájemcům, či rodinným příslušníkům, které to zajímá.

Propozice najdete viz odkaz. Na Robisu budou přeed závodem i pokyny, sledujte to. Prezentace bude od 16:40 a start v 17 hod. Předpokládaný konec závody je v 19 hod. Snažte se přijít VČAS, ať máme prostor pro sbalení trati. Zábava spojená s opékáním může začít hned po doběhu prvních závodníků a skončí, až se poslední rozhodnou odejít. Těším se na vaši účast. Zatím je přihlášeno 30 běžců. Tonda

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2026 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno