Poslední jarní trénink - formou závodu OP P12 2m KT
2m-KT je závod, který nám chybí „do sbírky“. Sraz, start i cíl budou na v Krčském lese na známém místě „Posezení u Gizely“, viz odkaz. Stánek je douhodobě zavřený, ale je u něj ohniště, které využijeme (doufám). Protože jde o poslední trénink jarní sezony, bude spojen s opékáním všeho, co si k tomu přinesete: uzeniny, maso, sýry, ovoce – podle libosti. A samozřejmě k tomu patří povídání s přáteli, předvedení novým zájemcům, či rodinným příslušníkům, které to zajímá.
Propozice najdete viz odkaz. Na Robisu budou přeed závodem i pokyny, sledujte to. Prezentace bude od 16:40 a start v 17 hod. Předpokládaný konec závody je v 19 hod. Snažte se přijít VČAS, ať máme prostor pro sbalení trati. Zábava spojená s opékáním může začít hned po doběhu prvních závodníků a skončí, až se poslední rozhodnou odejít. Těším se na vaši účast. Zatím je přihlášeno 30 běžců. Tonda

















