MENU

Poslední trénik 2018

img-4880-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4859-nahled

Značky

img-4857-nahled

Značky…

img-4859-nahled

Značky…

img-4862-nahled

Značky…

img-4868-nahled

Opičí dráha

img-4872-nahled

Opičí dráha

img-4875-nahled

Opičí dráha

img-4878-nahled

Opičí dráha

img-4879-nahled

Opičí dráha

img-4883-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4884-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4885-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

img-4886-nahled

Zhodnocení, ochutnávání

Poslední trénink v roce 2018 proběhl v přátelském a veselém předvánočním duchu. Zúčastnilo se rekordních 15 Foxklubáků, chvilku si našli i kluci Hladinovi. Chyběli bohužel Ben, jehož rodiče byli zaneprázdněni, Šimon, který zřejmě stále ještě bojuje se zraněním nohy a nemohli bohužel ani kluci Skrbkovi a Vykoukovi.

Úvodní oblíbená vybíjená byla tentokrát velmi ostrá, protože se kromě Bety a Dalibora zapojili i rodiče Michal „Skrblík“ a „Kája“ Zeman, ale hrálo se fér a pro velký úspěch se nastavoval čas..

Jako oddech bylo rozpoznávání mapových značek. Při takovém počtu neměli všichni vždycky dobrý výhled, ani já jsem vždycky neviděl první ruku nahoře, takže výsledky nejsou úplně spravedlivé. Ale byl vidět náskok těch, kteří chodí pravidelně. Nejlepší byla Verča (také vítězka jednoho kola vybíky) s 11 značkami, následovaná Erikou a Zuzkou s osmi.

Mezitím, co jsme určovali značky, Bára postavila moc hezkou a nápaditou „opičí“dráhu. Kvůli počtu jsme ji nemohli absolvovat na čas, to bychom nestihli ani jedno kolo. Takže každý vyrazil na trať od koně, když ten před ním překonal žíněnku. Všichni to zvládli myslím celkem 4× a všechny to bavilo.

Poslední půlhodinku jsme už v šatně věnovali krátkému zhodnocení roku, rozdávání dárečků a všeobecnému ochutnávání cukroví. Na pomoc přišly i Zuzka Hladinová, Míša Naňková a Jana Sobotová.
 Tonda

Děkujeme Milanovi za skvělou fotoreportáž, bez něj by i přes dokonalý popis Toníka nebylo za nějakou dobu na co vzpomínat. Stejné obrázky jsou také ve fotogalerii. Jen obrázky z galerií se totiž objevují v horním záhlaví jako náhodně vybírané fotky.

Bohužel onemocněla ta, která se celý rok o tréninky (a nejen o ně) pilně stará a to je Martina, která nám moc chyběla. Takže alespoň na dálku: Martinko, velké díky za všechno. Tentokrát ji zastoupila Bára, které také děkujeme.

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno