MENU

Sportovní prázdniny

Posledním tréninkem a závodem „O nejlepšího píchače Foxklubu“ začaly většině z nás sportovní prázdniny. Ve svých kategoriích zvítězila samá děvčata: Zuzka, Anetka a Bětka. Kompletní výsledky najdete v dokumentech (po přihlášení). S pořádáním nám moc pomohla i Bára, která si pak za dva dny „odskočila“ do Brna, kde byla promována na VUT – moc gratulujeme. Naši poslední schůzku navštívila i ČT-D, která natočila několik záběrů, takže se můžeme těšit, že začátkem září budeme k vidění v programu „Wifina“ v pátek odpoledne.

Sportovní prázdniny ještě nemají Anetka a Bětka, které se zúčastní od 30.6. do 4.7. Mistrovství světa žáků a dorostu ve Vinnytsii na Ukrajině. Budeme sledovat na dálku, někteří i z blízka, sportovní výkony nejen jejich, ale celé české výpravy, která čítá 17 sportovců. Držme palce, aby celá naše výprava i naše Foxklubačky uspěly v těžkém zápolení.

A pro většinu hlavně mladších Foxklubáků prázdniny končí už 22.8., protože 23. nám začíná oddílové soustředění na Pecce s kamarády z BKA, ELB a ETE. Každopádně všichni se sejdeme 10.9. a doufám, že nám přibude další kamarád Šimon. Přeju krásné prázdniny všem a těším se na viděnou. Tonda

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno