MENU

Trénink 1.11. a 8.11.

Ano, máme tu listopad. Klasické tréninky v lese s přijímači skončily s letním časem. V první půlce listopadu, tj 1.11. a 8.11. nás čekají rozdělené tréninky. Od 16 hod bude trénink na Velkou Kunratickou viz odkaz. Doprava busem 165, 193, 203 do zastávky Kunratická škola. Na programu je seznámení s tratěmi a jejich zkušební proběhnutí na čas. Dětem dejte vhodnou obuv, nejlépe s hrubším vzorkem a vhodné oblečení, může být i velmi chladno.Na ty, kteří nestíhají, počkám. Mějte ale na zřeteli, že kolem páté při dobré viditelnosti je tma. Kdo nestihá a má tu možnost, může si trať proběhnout s dětmi individuálně. Veškeré info. o tratích najdete na www.velkakunraticka.cz .

Od 18:30 do 19:30 budou také tréninky v tělocvičně a to od 1.11. až do 28.3.2017 v tělocvičně ZŠ Jitřní, viz odkaz , vchod je z pravé strany hlavní budovy. Doprava busem 106 do zastávky Jitřní. Možnosti parkování na sídlišti nějaké jsou, ale někdy se musí hledat :-( . Na programu budou rozcvička, protahování, výuka mapy a různé orientační hry, trénink rozeznávání kódů kontrol, morzeovka, fotbálek atd. Snažíme se, aby náplň nebyla vždy stejná, ale pestrá. Počítejte s tím, že vchod k šatnám a tělocvičně se zamyká, proto dejte vědět, kdo budete mít zpoždění.

Účast: protože bude různá, potřebujeme znát, kdo kdy kam přijde. Ze začátku budu mít trénink VK na starosti já a tělocvičnu Martina. Je jasné, že ti, kteří to mají daleko, nepřijedou pokaždé. Ale rádi bychom měli přehled, už kvůli programu v tělocvičně. Kontakty najdete (ostatně jako vše) na našem webu.

Tonda

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno