MENU

Trénink 26.9.

Začíná v 16:30, tentokrát na louce u Klánovy ulice u horního altánku, viz odkaz. Doprava busem 121 do zastávky Korandova, nebo Klánova. Trénink je opět na obou pásmech. Pro začátečníky to bude vyhledávání stále běžících kontrol  a pro zkušenější hlavně zaměřování a pečlivé zakreslování do mapníku 3–4 kontrol na 80m v relacích 30 s s následným hledáním. Kdo máte mapník s kolečkem, vemte si ho, kdo ne, dejte co nejrychleji vědět, ještě nějaké vyrobím. Ve dnech 6.-8. října je poslední jedničkový závod v tomto roce Pohár Přátelství, který pořádá Foxklub. Propozice najedte u tohoto data na odkazu. Chtěl bych, aby se zúčastnilo co nejvíce z vás, je to posledná šance získat body do národního žebříčku a také podpořit náš klub. A trénink zakreslování do mapníku je velmi důležitý. Časy se nebudou měřit, ale budu chtít vidět vaše zákresy. Tonda

PS: kdo nemůžete přijít, omluvte se včas.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno