MENU

Trénink 8. 9. 2015

První podzimní trénink bude 8. 9. od 17 hod na známém místě za Domovem důchodců v ulici V zálesí, viz odkaz . Cílem je přivítat nové zájemce o ROB a seznámit je se základy ladění a zaměřování a také vyzkoušet po prázdninách techniku před mistrovstvím ČR v Úštěku, hlavně u těch, kteří nebyli na soustředění. Vemte si proto všechna rádia, co máte doma a sluchátka, popř. věci na opravu. Bude malá hvězdice na 80-ce i na 2-metru. Protože tu nebudu, tak trénink povede Martina. Dejte pozor na nebezpečný přechod frekventované ulice V zálesí, použijte světelnou křižovatku a jděte jen na ZELENOU.

Po 15. 9. mohou být tréninky i ve čtvrtek, hlavně pro ty, jimž se nehodí úterý, nebo mají zájem chodit 2× týdně. Pokud se většina domluví, můžeme je rozdělit na jednoduší tréninky pro začátečníky a složitější pro pokročilé, nebo na tréninky s technikou a mapové. Nejlépe, když se dohodnete 8. 9., ale je to možno změnit dle potřeby. 

UPOZORNĚNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY: na těchto stránkách v sekci kontakty najdete telefony a mail. adresy na trenéry, tj. na mne (Tonda Blomann) a na Martinu Matouškovou. V případě jakýchkoliv dotazů či problémů neváhejte psát či volat (mně až od 15. 9.)

Tonda Blomann

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno