MENU

Velká Kunratická 2021

Máme to za sebou. I tentokrát bohužel zasáhnul Covid čínský. Přihlášeno bylo celkem 29 běžců, z toho 4 za veterány, ale zase za Foxklub bylo přihlášeno 5 nečlenů (zatím (:-) ). A celkem nás běželo 22, z toho 4 veteráni a 4 nečleni, takže je to fifty-fifty. Nemohlo běžet 7 přihlášených. Ale zase Janička běžela 2×, jednou ženskou trať a jednou na Hrádek, to má můj obdiv. Mezi našimi byla časem čtvrtá.

Jinak hodnotit časy v porovnání s jinými ročníky nemá smysl, vždy jsou jiné podmínky. Ani hodnotit časy mezi sebou není moc objektivní, ti co běželi později měli bahno klouzavější a trať rozrytější. Vlhkost předchozích dnů udělala své. Tak jen pro zajímavost. Nejlepší pořadí měli sedmý Vítek ve veteránech, osmá Bětka v dorostenkách, dvanáctá Jana D. ve veteránkách, 28. Šimon v dorostencích a shodně 39. Verča s Otíkem (mladší žáci/žákyně). Tak jen doufejme, že příští rok to bude o kousek lepší a že těm starším kategoriím navýší Hrádek a prodlouží trať jen o málo (:-). 

Veliký dík patří Janičce, která to všechno přihlásila, zorganizovala, odběhla 2 tratě a ještě podporovala mládež na startu a v cíli. (myslím, že toho měla plné kecky) Tonda

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení návštěvníci!


Podporují nás:

AROB ČR MŠMT Česká unie sportu MČ Praha 12
© 2005 ÷ 2024 Fox-klub Praha
RS2 Upraveno